ViÄrZynq

VILKA ÄR VI PÅ ZYNQ?

Mycket erfarenhet och kunskap med en sak gemensamt.

 

SÅ HÄR NÅR NI OSS

Alla kan inte allt om allt, men alla kan allt om nåt.

 

VILKA ÄR VI

Vi har mer än 20 års erfarenhet kring hur man skapar och lanserar lyckade digitala lösningar och kampanjer med briljant resultat. Tillsammans är vi en härlig blandning av ingenjörer, strateger, kreatörer och projektledare med två saker gemensamt – vi älskar marknadsföring och vi brinner för resultat. Vi har sedan starten jobbat med både små och stora företag, i både stor och liten skala.

Mathias Khemiri

Mathias Khemiri

Ägare / VD

mathias@zynq.se
+46 709-32 00 52

Mikael Wennerberg

Mikael Wennerberg

Delägare / Mediestrateg

mikael@zynq.se
+46 709-61 00 23

Rasmus Lantz

Rasmus Lantz

Delägare / Säljare

rasmus@zynq.se
+46 733-97 00 02

Peter Bengtsson

Peter Bengtsson

Grafisk formgivare / administratör

peter.bengtsson@zynq.se
+46 738-26 06 26

Inthujan Kantharuban

Inthujan Kantharuban

Webbutvecklare

webmaster@zynq.se

Emma Leyh

Emma Leyh

Ekonomi / Administration

emma@zynq.se
+46 707-67 10 94

Caroline Petersson

Caroline Petersson

Projektledare

caroline@zynq.se

KONTAKTA OSS

Lämna namn, email, telefonnummer och ert ärende, så hör vi av oss snarast möjligt.

9 + 4 =