Vill du komma i kontakt med oss?

Copyright © 2017 ZYNQ Media

KONTAKTA OSS

Vi som jobbar på ZYNQ

VD

Mathias Khemiri

Strategi | Facebook | Google
mathias@zynq.se

STRATEGI

Mikael Wennerberg

Strategi | Design | Facebook | Google
mikael@zynq.se
+46 709-61 00 23

PROJEKTLEDARE

Rasmus Lantz

Projektledning | Facebook | Google
rasmus@zynq.se
+46 733-97 00 02

Emma Leyh

Ekonomi | Administration
ekonomi@zynq.se

Peter Bengtsson

Facebook | Film | Formgivning
ad@zynq.se
+46 738-26 06 26

Inthujan Kantharuban

Webbutveckling | Tekniker
webmaster@zynq.se
+46 709-78 60 62

Hans Thorsén

Head of SEM / Automation / Digital / Strategy
hans@zynq.se

Tim Paulsson

Content Manager
tim@zynq.se

Marie Nilsson

Digital Marknadsförare
marie@zynq.se

Marita Danielsen

Interim E-merchandiser
marita@zynq.se

FRÅGA PÅ BARA

Behöver Du Fortfarande Hjälp?

Berätta gärna lite mer om dig själv, ditt företag och vad du skulle vilja ha hjälp med så tar vi det därifrån.

Kontakt:

info@zynq.se
0733-97 00 02

Adress:

Grustagsgatan 1 C
254 64 Helsingborg

Följ oss